Від маленького рекламного агентства до індустріального парку — підприємницький шлях Юлії Городечної охоплює більше десяти масштабних проєктів, які змінюють обличчя українського бізнесу. Її головна сила — віра в команду, прагнення до самореалізації і глибока повага до кожного, з ким вона працює.


Юліє, розкажіть про свій шлях до підприємництва. Як ви зробили перший крок у бізнесі та що стало вашим основним мотивом?

Мій шлях до бізнесу розпочався у 2009 році, коли ми з чоловіком створили рекламне агентство. Після його продажу отримані кошти вклали у компанію з продажу елітного алкоголю та делікатесів — це стало основою для створення національного імпортера Regno.

У 2012 році, перебуваючи в декреті, разом із друзями ми відкрили спортивний клуб у житловому комплексі, де проживали. Тоді ж я почала запускати продуктові магазини формату “біля дому”.

У 2013 стартувало будівництво житлового комплексу Екопарк у місті Шептицький — його завершили у 2024 році.

З 2019 року я розвиваю мережу паліативних центрів «Добромед плюс» та пансіонатів для літніх людей «100-ліття». Наразі у нас вже 5 закладів.

У 2020 році разом із подругою ми започаткували маркетингове агентство, а з 2021 року разом з партнерами з Альтера груп і командою Regno почали реалізацію логістичного центру Порт, який завершено у 2024 році, разом із другою чергою — Порт2.

З 2022 по 2024 ми також реалізували проєкт комерційно-складської нерухомості Простір, а з 2024 року працюємо над новими масштабними ініціативами — Перетин і Формація Львів, індустріальним парком.

Мій головний мотив — це реалізація задуманого. Часто ідеї народжуються з власних потреб, і коли поруч команда однодумців — усе можливо. Ще одним важливим мотивом для мене була фінансова незалежність. Я виросла у простій родині і з дитинства мріяла про власний дім, авто, бізнес і подорожі.


Що було найбільшим викликом на початку вашого підприємницького шляху?

Найбільший страх — що не вийде. Що підведу команду, партнерів.  Але мій чоловік навчив мене не боятися, коли є підтримка. Він казав: «Навіть коли падаєш — важливо йти далі». І наш шлях дійсно не був без падінь.


Які принципи стали основою вашого бізнесу?

Наш бізнес базується на людяності, чесності та повазі до кожного, з ким працюємо. Турбота, професіоналізм і бажання змінювати світ довкола — це ті цінності, які ми щоденно втілюємо у нашій роботі.


Як вам вдавалося балансувати між родиною та бізнесом?

Баланс? Його не існує (сміється). Виховувати дітей мені допомагала мама та няня. З чоловіком простіше — ми завжди на роботі, разом. Підтримка родини — це те, що допомогло не зупинятися і йти вперед.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Підпишіться на наші розсилки

Отримуйте сповіщення про оновлення.

Вам також може сподобатися
«ЗСУ – Ви найкращі!»: Подяка та привітання для Захисників
З нагоди Дня Збройних Сил України публічні люди висловили їм слова вдячності та…
Арестович: “Вийди на роботу — допоможи фронту”
Радник глави офісу президента Олексій Арестович закликав українців виходити на роботу і…
Що таке тотальний блекаут: розповідає Укренерго
Тотальний блекаут – стан, коли енергосистема повністю знеструмлена. Такі випадки вже частково…
Молода пара одружилась в укритті: ДЕТАЛІ
У місті Калуші, що на Івано-Франківщині,  Павло та Ірина одружились в укритті.…