Українська співачка Ірина Білик поділилася з прихильниками новими світлинами та розповіла про своє ставлення до самооцінки і внутрішньої гармонії.
Артистка опублікувала в Instagram серію свіжих кадрів, на яких продемонструвала ефектний яскравий образ. Особливого колориту її луку додало традиційне намисто, яке вдало доповнило стильний аутфіт.
Втім, увагу шанувальників привернуло не лише вбрання знаменитості. У дописі Білик відверто поділилася думками про самосприйняття та важливість любові до себе.
«Сама б себе з’їла», — зізналася 56-річна Ірина Білик, коментуючи свої фото.
За словами співачки, позитивне ставлення до себе не має нічого спільного із самозакоханістю. Навпаки, воно допомагає жінці відчувати внутрішню рівновагу, приймати себе та цінувати власну індивідуальність.
«І знаєте, мені здається, це дуже гарне відчуття для жінки», — додала артистка.
На опублікованих світлинах виконавиця вкотре продемонструвала свій неповторний стиль і любов до творчих експериментів. Прихильники неодноразово відзначали її вміння створювати яскраві та впізнавані образи, які підкреслюють її харизму та індивідуальність.