Репер ХАС прокоментував свій стан та пояснив причину змін у робочому графіку.
Команда культового проєкту «Караоке на Майдані» оголосила про перенесення найближчих знімань. Запис програми, який мав відбутися 27 червня на Контрактовій площі в Києві, тепер проведуть 4 липня. Початок знімального процесу запланований на 11:00.
Таке рішення пов’язане зі станом здоров’я ведучого шоу — українського артиста ХАСА (Назара Хассана), який нещодавно переніс операцію.
Музикант проходив лікування та пережив уже четверте хірургічне втручання на нирці. Незважаючи на позитивний настрій і постійний контакт із прихильниками, відновлення після операції виявилося складнішим, ніж очікувалося. Наразі самопочуття артиста погіршилося.
«Колеги… мені гірше. Фізично не зможу брати участь у зніманнях і виступах цього тижня… Тримайте кулачки», — повідомив ведучий у своїх соцмережах.
Організатори запевняють, що зустріч із глядачами, учасниками та гостями проєкту обов’язково відбудеться 4 липня на Контрактовій площі. Шанувальників закликають заздалегідь планувати свій час, аби долучитися до події, підтримати атмосферу легендарного шоу та ветеранів. Нагадаємо, телеканал ТЕТ і «Королівський смак» відновили «Караоке на Майдані» з благодійною метою — на підтримку реабілітаційного центру «Титанові».